Januárova zľava -15%

Nový rok so sebou už tradične nesie nové výzvy a predsavzatia. Je to ideálny čas začať niečo nové. Preto som pre Vás pripravil špeciálnu januárovú zľavu -15% pre prvých dvatsiatich z Vás, ktorí sa stanú členmi Smart Piano.

Nauč sa hrať v novom roku na klavír s online kurzom Smart piano.

Zostáva ešte

0
Kupónov

Referencie

Viktor je super učiteľ. Učil ma hrať na klavír od úplných základov a jeho hodiny boli neskutočné zábavné a po každej lekcii som sa veľa naučila. Potom však išiel hrať do Švajčiarska. Ja som si našla druhého učiteľa, ale už to nebolo ono. Tak som zostala s Viktorom naďalej v kontakte a dával mi hodiny cez Skype. Neskôr ma naučil, ako pokračovať v štúdiu samostatne a teraz jeho rady potrebujem iba raz za čas.
Petra.HFinančná poradkyňa
Ked som mal 22 rokov rozhodol som sa, ze si chcem splnit svoj stary sen z detstva a to ze sa naucim hrat na klavir. Vyskusal som viacerých ucitelov a nakoniec som sa dostal k Viktorovi a jeho hodinam. Naucil ma vsetky zaklady, ktore som potreboval a dneska si viem nacvicit vsetko sam. Urcite odporucam jeho lekcie. Keď sa rozhodol spustiť stránku s jeho online lekciami, dal mi ich vyskúšať a môžem povedať, že to je presne, ako na živých hodinách. Dokonca v online lekciách je viac materiálu, ako mi stihol povedať na našich hodinách.
Ján. BDoktorant

Na všetky vaše otázky ochotne odpovedám cez email

viktorfranek@smartpiano.eu

Viktor Franek

Klavirista a Lektor